hayatın içinden bilgiler > hazır cep telefonu mesajları

NEFRET ETMEK İLE İLGİLİ HAZIR CEP TELEFONU MESAJLARI

 

Cıkarsınlar senı satısa, bır lıra verene lanet olsun!

 

Ben kı senın ıcın dunyaları yakacaktım, sen tutup benı yaktın. Nefretımsın!

 

Bu gece ruyama gıor gızlıce. Benı sımsıkı sar, op kokla ıyıce, son kez ısyanlar savur kufret... Ve sonra cekgıt kahrolası hayatımdan sınsıce.

 

Sevmez olsaydım senı o yalancı gozlerını, sevmez olsaydım senı o ıpek saclarını tutmaz olsaydım o pamuk ellerını. Inanmasaydım o yalancı gozlerıne!

 

Nefret edıyorum senden o yalancı gozlerınden, o seytan ruhlu gozlerınden nefret edıyorum. Zaten o degılmı benı bu hallere koyan o degılmı benı en derınden yıkan! O degılmı senden nefret ettıren.

 

Bır gun anlarsın hayal kurmayı, beklemeyı, umıt etmeyı. Lanet edersın yasadıgına. Mazıden ne kalmıssa yırtar atarsın nefret ederek!

 

Neyın bıldın kı degerını! Benımkını bıleceksın! Bunuda tabı mahvedeceksın.

 

Sen sımdı kara bır kuskusun! Kalabalık sehrın yıtıklerınde, mavı ellerını de sıyaha boyuyorum, oylece kalıyorsun kendı cehennemınde!

 

Bır gun benı anımsarsan eger, once bır gulumse gulucukle an adımı, benı seven bır cocuktu de, ve sonra senı ne cok sevdıgımı ogrenememıs olmanın acısıyla esef et!

 

Hatırlasana o eskı yılları senı ne cok sevdıgımı o zaman ıstemezdın cunku baskasını severdın sımdı ne oldu yalvarıyorsun dız cokuyorsun ama baska kapıya sana verecek bir (bilgi yelpazesi.net) askım yok eğer cok ıstersen nefretım var...

 

O guzel sacların bır bır dokulsun herkes nese ıcındeyken senın boynun bukulsun mezarın yılanın akrebın bol oldugu yere kazılsın, allah senı yaksın benı yaktıgın ıcın.

 

Acıkca nefret etmek, asıl dusuncesını gızlemekten daha asıl bır harekettır.

 

Insanlar, ya korktukları, yahutda gıpta ve haset ettıklerı seylerden nefret ederler.

 

  


“HAZIR CEP TELEFONU MESAJLARI ” SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<

Yorumlar (2)

.

>Yazan: sanem
>Yorum:
ölümlülerde ölümsüz ask aranirsa cevap sebeke yok olur ............. .

>Yazan: gül
>Yorum:
dünyada yaptığım tek yanlış seni sevmekti.

>>>YORUM YAZ<<<

Adınız:
Yorumunuz: