eğitim öğretim ile ilgili belgeler > Enler Bölüm Bölüm, Değişik Konular ve Alanlardaki Enler

KOMİK ENLER (EN KOMİK OLAYLAR) (ENLER BÖLÜM BÖLÜM, DEĞİŞİK KONULAR VE ALANLARDAKİ ENLER)

 

En güçlü Altıncı His

 

California'da yaşayan bir medyum insanların adlarını burçlarını sosyal sigorta numaralarını en az sevdikleri sebzeleri ve iç çamaşırlarının rengini yüzde 98 doğru tahmin ediyordu. Wise yerel polis örgütlerine 32 kaçırma olayının aydınlatılmasında ve arkadaşlarının birçoğuna yanlış yere koydukları araba anahtarlarını ve çamaşırhanede kaybettikleri çorapları bulmaya yardımcı olmuştu.

 

En kötü Bellek

 

Norveçli oly Rolvaag nereye gideceği ya da soyadının ne olduğu gibi şeyleri sürekli olarak unuturmuş. Rolvaag yanlış evde gecelemiş yanlış işyerine iş raporu vermiş ve bir gün karısı olduğunu sandığı tamamen yabancı bir kadına yaptırdığı yueni saç modelini hiç beğenmediğini eski halinin çok daha iyi olduğunu söylemiş.

 

En Kötü Kokan Koltuk Altı

 

Romanyalı Nicolai Glatinanın Koltuk altları öle kötü kokuyordu ki yakınında bulunanlar öksürmeye nefes alamamaya başlıyor yada bayılıyorlardı. Glatina her gün yıkanıp koltuk altı deodorantı Kullanmasına ve hatta çalışırken gömleğinin altına avuç dolusu kolonya sürmesine rağmen dayanılmaz koku birkaç saat sonra yine ortaya çıkıyordu. Olayın tek olumlu yanı işe giderken bindiği kalabalık otobüste insanlar ona oldukça rahat bir yer açıyordu. Ayrıca balıkhanede çalışan ve kendisin hiç de kötü kokmadığını düşünen bir kızla çıkıyordu.

 

En Uzun Dil

 

Kaupoug Thum'da Yaşayan Diith Pang'ın dili tam çıkardığı zaman 29.843 cm geliyordu. Konuşurken dili göğsüne düşüp de insanları korkutmasın diye dişlerini birbirine kenetlemiş halde konuşurdu. Daha küçük bir çocukken uzun diliyle sinek avlayarak kurbağaları taklit eden Pang'ı, durumu fark eden annesi bundan vazgeçirmişti.

 

En Acılı Güneş Yanığı

 

Winooskili Adele Blakemore tatil için Meksika Acapulco'ya gidinceye kadar güneşte kalmaya pek alışık değildi. Güneşin sıcağı ve dalgaların sesiyle sersemlemiş olan Blakemore plajda bikinisiyle uyuya kalmış ve akşam geç saat acı içinde uyanmıştı. Tüm (bilgi yelpazesi.net) vücudu güneşten öylesine kötü yanmıştı ki doktorlar kendisini tepeden tırnağa yanık merhemiyle sıvazlayıp gazlı bezle bandajlamışlardı. Meksika’daki üç haftalık tatilini bandajlı olarak geçiren Blakemore gelecek tatilini Alaska'da geçirmeyi planlıyordu.

 

En Titiz Kedi

 

Suriye Kralı Zahelin'e ait bir Ankara kedisi öylesine şımarmıştı ki yalnızca evinden 150 mil uzaklıktaki bir limanda yakalanabilen taze somon yiyordu. Balık temizlenmiş bir fiske limon suyu serpilmiş ve işlemeli altın bir çanakta servis edilmeliydi. Bir gün Bu özel çanak sırra kadem bastı ve kedi yemek yemeyi reddetti. Kral başka bir işlemeli çanak buluncaya kadar kedi açlıktan öldü. Tüh

 

En Zalim Rehber Köpek

 

İndiana Günay Bend'de daha önceleri körler için rehberlik yapan köpek Brütüz talihsiz sahiplerine zalimce şakalar yapardı. Körlerin duvarlara çarpmasına merdivenlerden yuvarlanmasına üç sahibinin de caddedeki rögarlara düşmelerine yol açmıştı. Mahkemeye yansıyan bir olay sonucu suçlu bulunarak uyutuldu.

 

  


“ENLER, DEĞİŞİK KONULAR VE ALANLARDAKİ ENLER ”
SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<


“EĞİTİM ÖĞRETİM İLE İLGİLİ BELGELER ” SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<

Yorumlar

....

9. **Yorum**
->Yorumu: şahane bir site burayı sevdimm 
->Yazan: Buse. Er 

8. **Yorum**
->Yorumu: SIZIN SAYENIZDE YÜKSEK BIR NOT ALDIM SIZE TESSEKÜR EDIYORUM...
->Yazan: sıla

7. **Yorum**
->Yorumu: valla bu site çok süper .Bu siteyi kuran herkimse Allah razi olsun tüm ödevlerimi bu siteden yapiyorum.saolun mugladan sevgiler...:).
->Yazan: kara48500..

6. **Yorum**
->Yorumu: çok güzel bir site. kurucularına çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.
->Yazan: Tuncay.

5. **Yorum**
->Yorumu: ilk defa böyle bi site buldum gerçekten çok beğendim yapanların eline sağlık. 
->Yazan: efe .

4. **Yorum**
->Yorumu: ya valla çok güzel bisi yapmışınız. Çok yararlı şeyler bunlar çok sagolun 
->Yazan: rabia..

3. **Yorum**
->Yorumu: Çok ii bilgiler var teşekkür ederim. Çok süper... Ya bu siteyi kurandan Allah razı olsun ..... süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Çok iyiydi. isime yaradı. Her kimse bu sayfayı kurduğu için teşekkür ederim 
->Yazan: pınar..

2. **Yorum**
->Yorumu: çok güzel site canım ben hep her konuda bu siteyi kullanıyorum özellikle kullanıcı olmak zorunlu değil ve indirmek gerekmiyor
->Yazan: ESRA..

1. **Yorum**
->Yorumu: Burada muhteşem bilgiler var hepsi birbirinden güzel size de tavsiyeederim. 
->Yazan: Hasan Öğüt.

>>>YORUM YAZ<<<

Adınız:
Yorumunuz: