Eğlenceli Ve Komik Yazılar > Değişik Fıkralardan Seçmeler, Güzel Fıkralar, Komik Fıkralar

KURU FASULYENİN ETKİSİ (DEĞİŞİK FIKRALARDAN SEÇMELER, KOMİK FIKRALAR)

 

Adamın biri kuru fasulye yemeğini çok seviyormuş ve yan etkisi çok şiddetli oluyormuş bir gün bu adam güzel bir kız ile tanışmış onunla evlenmek istemiş ve kendi kendine düşünmüş bu kadın güzel ve çok kibar buna dayanamaz demiş ve en sevdiği fasulye yemeğini yememeye karar vermiş sonra da evlenmişler.

 

Bir gün adam işten arabası ile eve dönerken arabası yolda bozulmuş evleri de şehir dışındaymış ve karısına telefon etmiş

 

- Karıcım arabam bozuldu yolun kalan kısmını yürüyerek gelecem. demiş

 

Yolda yürürken bir küçük lokantanın önünden geçiyormuş ve burnuna mis gibi kuru fasulye kokusu gelmiş. Yolum uzun eve gidene kadar etkisi kalmaz diye düşünerek girmiş lokantaya ve 3 tabak kuru fasulye yemiş eve geldiğinde (bilgi yelpazesi.net) fasulyenin etkisinin geçtiğini düşünerek rahatmış. Kapıyı karısı açmış ve:

 

- Kocacım sana sürprizim var diyerek kocasının gözünü bez ile bağlamış ve yemek odasına götürmüş yemek masasına oturtmuş eline peçeteyi verirken bir telefon çalmış karısı:

 

- Ben telefona bakacam gelene kadar gözlerini açma tamam mı? Diyerek söz verdirtmiş derken adamın şiddetle gazı gelmiş karım uzun konuşur o gelene kadar bi şey kalmaz diye düşünerek sağ poposunun üzerine yüklenmiş şiddetli bir ses çıkarmış kokusu da çürük bir yumurta kadar olgunmuş. Elindeki peçete ile sağa sola yelpaze hareketi yaparak sallıyormuş ta ki ikinci gaz gelene kadar rahatlamış bu sefer sol poposunun üzerine ağırlığını koymuş ve bağırsağındaki basınçtan kurtulmuş yine peçeteleri sağa sola... derken karısı gelmiş.

 

Gözünü açıp açmadığını sormuş adam açmadığına yemin etmiş kadın kocasının gözlerini açmış ve adam önünde bir doğum günü pastası ve yemek masasında 12 tane misafir şaşkın bir halde adamın gözüne bakıyor.

 


“DEĞİŞİK FIKRALARDAN SEÇMELER ” SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<


“EĞLENCELİ VE KOMİK YAZILAR ” SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<

Yorumlar

....

9. **Yorum**
->Yorumu: şahane bir site burayı sevdimm 
->Yazan: Buse. Er 

8. **Yorum**
->Yorumu: SIZIN SAYENIZDE YÜKSEK BIR NOT ALDIM SIZE TESSEKÜR EDIYORUM...
->Yazan: sıla

7. **Yorum**
->Yorumu: valla bu site çok süper .Bu siteyi kuran herkimse Allah razi olsun tüm ödevlerimi bu siteden yapiyorum.saolun mugladan sevgiler...:).
->Yazan: kara48500..

6. **Yorum**
->Yorumu: çok güzel bir site. kurucularına çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.
->Yazan: Tuncay.

5. **Yorum**
->Yorumu: ilk defa böyle bi site buldum gerçekten çok beğendim yapanların eline sağlık. 
->Yazan: efe .

4. **Yorum**
->Yorumu: ya valla çok güzel bisi yapmışınız. Çok yararlı şeyler bunlar çok sagolun 
->Yazan: rabia..

3. **Yorum**
->Yorumu: Çok ii bilgiler var teşekkür ederim. Çok süper... Ya bu siteyi kurandan Allah razı olsun ..... süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Çok iyiydi. isime yaradı. Her kimse bu sayfayı kurduğu için teşekkür ederim 
->Yazan: pınar..

2. **Yorum**
->Yorumu: çok güzel site canım ben hep her konuda bu siteyi kullanıyorum özellikle kullanıcı olmak zorunlu değil ve indirmek gerekmiyor
->Yazan: ESRA..

1. **Yorum**
->Yorumu: Burada muhteşem bilgiler var hepsi birbirinden güzel size de tavsiyeederim. 
->Yazan: Hasan Öğüt.

>>>YORUM YAZ<<<

Adınız:
Yorumunuz: