eğlenceli ve komik yazılar > teknoloji özürlüler

TRAJİKOMİK ŞİKAYETLER (TEKNOLOJİ ÖZÜRLÜLER)

 

Bilgisayar firmalarına danışan bazı müşterilerin trajikomik şikayetleri..

 

- Bir müşteri, üzerine 'toz koruyucusu' olduğunda mausu kullanmakta güçlük çektiğinden dert yanmış. Müşterinin 'toz koruyucusu' dediğinin, mausun plastik paketi olduğu ortaya çıkmış.

 

- Dell şirketinin bir müşterisi, bilgisayarının faks çekememesinden şikayet etmiş. 40 dakikalık bir telefon görüşmesi sonunda adamın kağıdı monitöre dayayıp 'gönder' tuşuna bastığı ortaya çıkmış.

 

- Bir IBM müşterisi dokümanı yazıcıya aktaramadığından şikayetçi olmuş. "Bilgisayar yazıcıyı görüyor mu? sorusuna karşılık; "Yazıcıyı bilgisayara çevirdim; ama hala görmüyor." cevabını almış.

 

- 'Yeni aldığım bilgisayar çalışmıyor.' diye Dell firmasını arayan kadın, "Sürekli ayak pedalına basıyorum; ama makineden (bilgi yelpazesi.net) hiç ses gelmiyor." demiş. "Ayak pedalı" dediği şeyin bilgisayarın mausu olduğu ortaya çıkmış.

 

- Bir IBM müşterisi bilgisayarının birinci disketi sürerken hiç zorlanmadığını, ikincide çok zorlandığını; ama üçüncüyü asla kabul etmediğini savunmuş. Kısa bir görüşmeden sonra müşterinin, ikinci ve üçüncü disketleri birinci disketi çıkarmadan arka arkaya disket yuvasına sokmaya çalıştığı ortaya çıkmış.

 

“TEKNOLOJİ ÖZÜRLÜLER ” SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<

Yorumlar

..

1. **Yorum**
->Yorumu: kadın bilgisayardaki bardak tutacağı kötü demiş.Aslında o diskleri koyduğumuz yer
->Yazan: spinosaurus.

>>>YORUM YAZ<<<

Adınız:
Yorumunuz: