eğlenceli ve komik yazılar > temel fıkraları, karadeniz fıkraları

KIRKAYAK (TEMEL FIKRALARI – KARADENİZ FIKRALARI)

 

Lüks bir Mercedes, Temel'e çarpar. Temel'in bacağı kırılır. Hastanede Mercedes'in sahibi hem özür diler, hem de uzlaşma teklif eder.

 

Temel, “olur efendu” der. “Bağa bir beş yüz milyon pangonot verirsen vazgeçerim davadan.”

 

“Yahu ne yapıyorsun, ben milyarder miyim?”

 

“Ha sen milyarder değilsun da ben kırıkayak miyum?”

 


“TEMEL FIKRALARI – KARADENİZ FIKRALARI” SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<

Yorumlar (4)

.

>Yazan: esmanur boydak
>Yorum:
çok komik fikralar çok begendim hahahahahaha hahahahahahahahahahahahaha yaaaaaaaaaaaaaaa.

>Yazan: anıl baltacı
>Yorum:
çok komikti ama daha komikleri de olabilirdi size bir fıkra anlatayım bir gün temel askere gitmiş. komutan "ben Karadenizlileri sevmem demiş "ve herkese nerelisin diye sormuş.sira temele gelince "İstanbulluyum" demiş.komutan sasırmış kocaman burnu var demiş içinden. sonra "fındık de bakalım " demiş. temel "finduk" deyince yalanı ortaya çıkmış... NOT: ben hem GÜLERİM hem de GÜLDÜRÜRÜM .

>Yazan: inci ileri
>Yorum:
Nasrettin hoca bir gün ezan okurken sesinin nereye kadar gittiğini öğrenmek için koşarak ezan okumaya başlamış yoldan geçen birisi demiş ki hocam neden koşarak ezan okuyorsunuz demiş Nasrettin hoca gülerek cevap vermiş : sesimin nereye kadar gitigi ögrenmek istiyorum demis :):):):):):):)):).

>Yazan: ali YILMAZ
>Yorum:
temel askere gitmiş .Komutanı askerlere demiş bana en çok düşman cesedi getirene yirmi dolar veririm demiş . bir hafta sonra Temel bir vagon dolusu ceset getirmiş .komutanı on beş dolar vermiş .Temel kabul etmemiş ve demiş , komutanım ben zaten on beşe aldım demiş..

>>>YORUM YAZ<<<

Adınız:
Yorumunuz: