hayatın içinden bilgiler > hazır cep telefonu mesajları

AŞK, SEVGİ İLE İLGİLİ HAZIR CEP TELEFONU MESAJLARI (2)

 

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Bu gül sana vereceğim son hediyem. Maalesef ben sana bu gülü verecek kadar alçağım; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar alçak gönüllüsün...

 

Birlikte yaşayabileceğin biri ile değil onsuz yaşayamayacağın biriyle ol! Geldiği zaman boşluk dolduranlardan değil gittiği zaman yeri doldurulamayanlardan olsun.

 

Sen giderken birlikte ağlamıştık. Yerini şimdi yağmura verdim sen gelene dek gözyaşıma ortak olacak başka göz değmesin diye gözlerime.

 

Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim. Sonra aleve dokunduğumda acıyı... Sevmeyi öğrendim sevilmeyi.. sonra terk edilip beklemeyi.. sayende unutulmayı da öğrendim.. her şeyi öğrendim de yalnız unutmayı öğrenemedim!

 

Ne zaman çöller deniz, denizler çöl olursa, kayada nilüfer çöllerde çam çıkarsa, güneş kararıp ay bizim eve düşerse, o zaman seni unutup başkasını severim...

 

Seni bu dünyada 3 kişi seviyorsa bunu bil ki en çok seven benim, seni bu dünyada 2 kişi seviyorsa ilki benim, seni bu dünyada bir kişi seviyorsa o bir tek benim seni bu dünyada kimse sevmiyorsa bil ki ben ölmüşüm.

 

Bir dalda 7 gül 6’sını rüzgar alır biri kalır. Alayım diye onu 7 kere çağıracağım seni 6 sında gelme ama söz ver 7. sinde tek sözümle tek gülle gel.

 

Yüreğimdeki tüm çiçekleri sana kopardım, sana topladım, güneşi odama aldım, rüzgardan şarkılar yaptım. Bir seni söyledim sonra şarkıları...

 

Sen her zaman nerede olursam olayım ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil seni seviyorum!!!!!!

 

Düşünüyorum da, düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.

 

Çok çekti yüreğimiz hep olsun dedik. Ama kalbimizdeki sevdayı biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdayı böylesi bildik biz...

 

Sen var ya sen sigaram gibisin, dumanı saçların, alevi gözlerin. Yalnız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun.

 

Güllerin arasında geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm, gülü koklamak olsa da ölüm, senin için ölmeye değer be gülüm.

 

Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen.

 

Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayansın.

 

Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye başlayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen.

 

Bir dilenci gibi kapına geleceğim. Beni görünce tanıyamayacaksın. Para vereceksin; param var diyeceğim! Ekmek vereceksin; karnım tok diyeceğim! "öyleyse ne istiyorsun?" diye sorduğunda: "bir zamanlar sana verdiğim kalbimi" diyeceğim!

 

Sen son cümle ben noktayım, bitme bensiz bitme sakın! Bana benden uzaktayım, sana senden fazla yakın. Su bende ben kuraktayım. Var uzakta, yokta yakın sana bensiz varmaktayım. Sakın durma gitme sakın...

 

Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara! Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yaşadığı doyasıya kanmak isterim sana! Sana aşığım bebek kokulu yarim.

 

Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... ne seni görmeden yaşayacak kadar güçlüyüm, ne de seni görmeye dayanacak halim var..

 

Ne olurdu bir yaprağın daha olsa, bak sevmiyor işte hain papatya..

 

Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, hüzün ellerin, sen ise sadece benimsin bir tanem...

 

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti, ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek..

 

Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dünyanın bütün gerçeklerine değişmeye hazırım.

 

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkan, onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.

 

Dün de bugün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındayım, kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım.

 

Rüyalarını papatyalarla yatağını gül yaprakları ile süsledim üzerini sevgimle örtüp kâbuslarını ben aldım ki en tatlı rüyaları göresin!

 

Hayatta kimse için ağlamaya değmez, ağlamaya değenler zaten ağlatmaz, ağlarken başını dik tut ki göz yaşların seni ağlatan kadar alçalmasın...

 

Kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer kırılan kalbimi düzeltmekse gece doğan güneşe dokunmaya benzer, sen o suya yazı yazdın şimdi güneşin doğmasını bekle....

 

Bir gün gözlerin bir noktaya dalarsa bil ki o gün seni düşündüğüm gündür. Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki o gün resmini öptüğüm gündür..

 

Senden güneşi istemedim, topla demedim yıldızları, gökkuşağından taç istemedim sadece "sev" dedim...

 

Umut yazıyorum bir kır çiçeğinin taç yaprağına. Nice soğuklara dayanıyordu bir sözünle kırılıverir diye korkuyorum.

 

Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek! Sevdiğini anla artık büyüdün bebek! Masal değil ki bu aşk, öğrenmen gerek! Gitmesi kolay olur zor olan sevmek...

 

Ne hasta bekler sabahı / Ne taze ölüyü mezar / Ne de şeytan bir günahı / Seni beklediğim kadar...

 

Gün bir gün sevdalanmış geceye. Gece de yakamoz düşürmüş denize. O günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş, ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalarına.

 

Kendini yalnız hissettiğini düşündüğünde dün de bugün de yarın da yüreğin kadar yanındayım elini yüreğine koy ben hep oradayım.

 

Bir çember olsa, ortasında sen, sana eşit her noktada ben. Sen her dönüşte beni, ben bir bakışımda seni görsem. Sevinçler kırış, üzüntüler teğet olsa....

 

Bırak kendini akışına zamanın, insan yaşamak için derin nefes almalı. Haydi, duymadığım sözler fısılda bana, dudakların nemli, sesin sevdalı.

 

Mutluluk bankasının güzellikler şubesinin 2001 sayılı hesabınıza 365 günlük sevgi yatırılmıştır istediğiniz an kullanabilirsiniz...

 

Aşk! Kaçmaktan çok kovalamayı, görmekten çok özlemeyi, gitmekten çok beklemeyi, dokunmaktan çok düşlemeyi sever!!!.. Ve o kadar haince nerde imkansız onu sever..

 

Rüyaların en güzelini görürken Tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse zarar veremesin.

 

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma (bilgi yelpazesi.net) karıştı onlar oradan ne zaman uçarlar sen de yüreğimden o zaman?

 

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek.

 

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, ben sana onuncu köyden sesleniyorum. Seni çok ama çok seviyorum....

 

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

 

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim bir tek aşık olamaz..

 

  


“HAZIR CEP TELEFONU MESAJLARI ” SAYFASINA GERİ DÖNMEK İÇİN

>>>TIKLAYIN<<<

Yorumlar

....

9. **Yorum**
->Yorumu: şahane bir site burayı sevdimm 
->Yazan: Buse. Er 

8. **Yorum**
->Yorumu: SIZIN SAYENIZDE YÜKSEK BIR NOT ALDIM SIZE TESSEKÜR EDIYORUM...
->Yazan: sıla

7. **Yorum**
->Yorumu: valla bu site çok süper .Bu siteyi kuran herkimse Allah razi olsun tüm ödevlerimi bu siteden yapiyorum.saolun mugladan sevgiler...:).
->Yazan: kara48500..

6. **Yorum**
->Yorumu: çok güzel bir site. kurucularına çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.
->Yazan: Tuncay.

5. **Yorum**
->Yorumu: ilk defa böyle bi site buldum gerçekten çok beğendim yapanların eline sağlık. 
->Yazan: efe .

4. **Yorum**
->Yorumu: ya valla çok güzel bisi yapmışınız. Çok yararlı şeyler bunlar çok sagolun 
->Yazan: rabia..

3. **Yorum**
->Yorumu: Çok ii bilgiler var teşekkür ederim. Çok süper... Ya bu siteyi kurandan Allah razı olsun ..... süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Çok iyiydi. isime yaradı. Her kimse bu sayfayı kurduğu için teşekkür ederim 
->Yazan: pınar..

2. **Yorum**
->Yorumu: çok güzel site canım ben hep her konuda bu siteyi kullanıyorum özellikle kullanıcı olmak zorunlu değil ve indirmek gerekmiyor
->Yazan: ESRA..

1. **Yorum**
->Yorumu: Burada muhteşem bilgiler var hepsi birbirinden güzel size de tavsiyeederim. 
->Yazan: Hasan Öğüt.

>>>YORUM YAZ<<<

Adınız:
Yorumunuz: